Rr. Durrësit Përballë Gjimnazit "Qemal Stafa",Tirana, Albania | Tel: +355 45 601-090 | Mob:+355 67 60 70 100
Mberritja
Night
Largimi
Te Rritur
Femije

Video Tour

Hoteli Luksoz me i Ri ne Tirane,Shqiperi

Pershtypjet e Klienteve

Eler Hotel

Eler do te thote Paqe dhe Mireseardhje; Mire Se Vini ne Eler Hotel Tirana. Ne ju ofrojme nje ambjent te me stil mbreselenes duke nisur nga influenca klasike ne fasade e derit tek dhomat shik, duke kushtuar rendesi cdo detaji ne ndertimin e tij.

Kliko dhe shikoni ELER HOTEL 360

Dhomat Tona

AKOMODIM MODERN NE QENDER TE TIRANES
Ju do te gjeni ate qe meritoni mes 18 dhomave plot stil kontemporan dhe modern ne Eler Hotel. Cdo dhome e pajisur me krevate komod dhe mbreselenes, dhoma me pajime luksoze, tualete te kompletuara, Wi-Fi falas, frigorifer dhe minibar, tavolina pune, TV 40″ LED, kasaforta, hekur hekurosjeje, dhe shume te tjera…