Rr. Durrësit Përballë Gjimnazit "Qemal Stafa",Tirana, Albania | Tel: +355 45 601-090 | Mob:+355 67 60 70 100

Rreth Nesh

Eler Hotel ne Tirane

Eler Hotel ju mirepret ne zemer te qytetit te Tirane. I gjendur ne rrugen e Durresit, hoteli ka nje pozicion shume te mire duke qene fare prane Ring Shopping Center, vetem disa qindra metra larg Sheshit Skenderbej, disa minuta larg zones se ish-Bllokut apo zones Myslym Shyri.
Duke qene ne vitin e tij te pare te operimit, Eler Hotel eshte nje nga hotelet me luksoze ne Tirane, duke u bere zgjedhja e cdokujt qe udheton dhe viziton kryeqytetin.
Tek Eler Hotel ju do te gjeni gjithcka qe tju kenaqe shijet dhe pritshmeri, qe nga restauranti dhe bari, e deri tek zonat qe e rrethojne, sic mund te jene qendrat e Fitness (nje nder me te mirat gjendet vetem disa hapa larg).
Per pushime, udhetime biznesi apo takimet tuaja, Eler Hotel ju sjell gjithe kryeqytetin ne pellembe te dores.